Toroslar Evden Eve Nakliyat

Toroslar evden eve nakliyat, ev ve ofis taşımanın zorlukları Toroslar nakliye hizmetleri ile son buluyor. Hayatında bir kez bile olsa taşınmak durumunda kalmış olan herkes bilir ki her taşınma dönemi kişiler için yoğun stres ve yorgunluk sebebi haline gelir. Eşyaların demontajı, paketlenmesi, taşınması, yeni mekandaki yerleştirme ve montaj işlemleri ciddi derecede emek ve zaman ister. Her bir parçanın en doğru şekilde özenle paketlenip taşınması gerekir ve her bir iş maharet gerektirir. Bu zorlukları işin ehline bırakmak doğru bir çözümdür.

Toroslar evden eve taşımacılık hizmetleri sunan firmamız uzman ekiplerle müşteri odaklı profesyonel işler çıkararak müşterilerimizi yorgunluktan ve stresten kurtarır.

Toroslar Evden Eve Nakliyat
Toroslar Evden Eve Nakliyat

Güvenli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Toroslar evden eve nakliyat firmamız, uzun yıllardan beri sektörde ürün ve hizmet sunan bir kuruluştur. Personelimiz de edindikleri deneyim yanında gerekli eğitimleri alarak uzmanlık kazanmış kişilerden oluşur. Kanunen verilmesi gerekliği olan iş güvenliği ve benzeri konulardaki eğitimler de belirli periyotlarla tüm çalışanlara verilir.

Toroslar nakliyat işlerinin güvenliği konusunda maksimum özen gösterilir. İnsan faktörü dışındaki riskler de göz önünde tutularak eşyaların sigortası yaptırılır. Gereği halinde ekspertiz yardımıyla taşınacak eşyaların değeri saptanır ve sigorta poliçeleri buna göre düzenlenir.

Toroslar Evden Eve Nakliye
Toroslar Evden Eve Nakliye

Şehir İçi ve Şehir Dışı Nakliyat

Toroslar ve Mersin çevresindeki şehir içi nakliyatlarda firmamız daima hizmete hazırdır. Toroslar evden eve nakliyat şehir dışına yapılacak taşınmalarda ya da şehir dışından bu bölgeye yapılacak taşınma işlemlerinde de firmamızdan yardım alınabilir. 7/24 açık olan iletişim numaralarımızdan yetkililerimizle temasa geçilerek işlemler başlatılabilir. Eşyalar yerinde görüldükten sonra fiyat belirlenip sözleşme hazırlanacaktır.

Asansörlü Taşımacılık Kolaylığı

Toroslar evden eve nakliyat geniş araç filomuzda bulunan büyük ya da küçük tüm araçlarımızda son teknolojilere uygun asansörlü sistemler kurulmuştur. Yüksek katlardan eşya indirmek veya yüksek katlara eşya çıkarmak için bu sistemlerden faydalanılır. Sepetli vinç niteliğindeki bu sistemler sayesinde eşyalar personelimizle birlikte platform içinde indirilip çıkarılır.

Bu sayede binalardaki merdiven, merdiven boşluğu ve diğer ortak kullanım alanları taşıma işlemleri için kullanılmaz. Dolayısıyla eşyaların ve bu alanların zarar görmesi gibi bir ihtimale yer kalmaz. Asansörler çalışanlarımızın iş güvenliği açısından da önemli bir işleve sahiptir. Ağır yüklerin taşınmasında insan gücüne gerek kalmaz.

Toroslar Evden Eve Nakliyeci
Toroslar Evden Eve Nakliyeci

Evden Eve Nakliyat Kapsamına Giren İşler

Her ne kadar son yıllarda evden eve nakliyat işleri yaygınlaşsa da bu işin tanımı pek yapılmaz. Hangi işlerin yapılacağı konusu muğlak kaldığı için de uygulamada çeşitli problemler yaşanır. Firmamız Mersin Toroslar nakliyat işlerinde taşınacak eşyaların demontajı, paketlenmesi, araçlara yüklenmesi, yeni adrese götürülmesi, her eşyanın istenen odaya bırakılması, gerekli eşyaların kurulum ve montajı gibi işleri iş tanımı içinde kabul eder. Beyaz eşya ve mobilyaların montaj ve demontaj işlemleri, kurulumları işinde ehil olan Toroslar evden eve nakliyat firmamızın ustaları tarafından gerçekleştirilir. Büyük ve küçük tüm eşyaların her biri niteliğine uygun şekilde paketlenir ve güvenli kutular içinde taşınır.

Toroslar Evden Eve Taşımacılık
Toroslar Evden Eve Taşımacılık

Uygun Fiyat Avantajıyla Toroslar Nakliyat Hizmetleri

Mersin nakliye olarak müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Her iş için standart bir fiyat vermek yerine işe özel fiyat teklifleri sunmayı tercih ediyoruz. Bu sebeple sözleşme yapmadan önce taşınacak eşyaları görmek üzere bir ekip gönderiyoruz. Eşyaların miktarı, niteliği, bulunduğu kat, taşınacak adresle aradaki mesafe, yeni adresin hangi katta olduğu gibi kriterlere göre fiyat teklifleri sunulur. Böylece daha adaletli bir ücretlendirme gerçekleşir. Genel olarak fiyat tekliflerimiz piyasa koşullarının altındadır. Toroslar evden eve nakliyat ile fiyat kalite performansımızın yüksekliği ile ortaya çıkan memnuniyet geri bildirimleri en önemli referanslarımızdır.