Tarsus Evden Eve Nakliyat

Tarsus evden eve nakliyat ev, iş yeri, ofis ve benzeri yaşam alanlarının herhangi bir sebeple taşınması gerektiğinde yorucu ve meşakkatli günler başlar. Nakliye sırasında eşyaların hasar görmemesi için tek tek paketlenmesi gerekir. Mobilya ve beyaz eşyaların çizilmemesine yönelik gerekli önlemler alınmalıdır. Bunun için her parça özel paketleme malzemeleriyle kaplanmak zorundadır. Kırılabilir özellikteki mutfak eşyaları ve aksesuarların her biri için ayrı özen gösterilmesi şarttır. Oysa günümüzün koşuşturmalı hayatı içinde tüm bunlar için ayıracak zaman ve güç bulmak pek de kolay değildir.

Taşınma dönemlerinin zorlu ve stresli olmasından çok yeniliklerin heyecanıyla dolu yaşanabilmesi için firmamızdan güvenli Tarsus evden eve taşımacılık hizmeti alınabilir.

Tarsus evden eve nakliyat
Tarsus Evden Eve Nakliyat

Kaliteli ve Güvenli Nakliyat

Tarsus evden eve nakliyat firması olarak Mersin ve Tarsus nakliye hizmetlerini zengin araç filomuz ve bu konuda uzmanlaşmış deneyimli personelimizle en üst kalitede verme çabasındayız. Tarsus evden eve nakliyat şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri yanında şehir dışına yapılacak nakliyeler ve şehir dışından getirilecek eşyalar için de firmamızdan yardım alınabilir.

Zengin Araç Filosu ve Asansörlü Taşımacılık İmkanı

Tarsus evden eve nakliyat firması olarak küçüklü büyüklü birçok Tarsus evden eve nakliyat aracının bulunduğu zengin filomuzla nakliye hizmeti sunuyoruz. Araçlarımızın her birinde son teknolojilere uygun asansörlü sistemler mevcuttur.

Tarsus evden eve nakliyat ile her işte taşınacak eşyanın miktarına ve niteliğine uygun büyüklükteki araçlar seçilir. En yüksek katlara bile çıkabilecek uzunluktaki sepetli vinçler üzerinde asansörlü sistemlerle yükselen çalışanlarımız eşyaların indirilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri güvenle yapar. Binaların iç bölümlerinden yük taşınmadığı için bu alanlara zarar verilmesi söz konusu olmaz. Eşyaların hasar görme ihtimali de minimuma indirilmiş olur. Eşyaların götürüldüğü yeni adreslerde de aynı teknik imkanlar özenle kullanılır.

Tarsus Evden Eve Nakliye
Tarsus Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye Hizmetleri Neleri Kapsar?

Mersin nakliye olarak yürütmekte olduğumuz nakliye hizmetlerinde taşınacak eşyaların demontajının yapılıp paketlenmesi işlemleriyle işe başlıyoruz. Beyaz eşyaların sökülmesi, mobilyaların demontajının yapılması, küçük ve büyük her eşyanın niteliğine uygun şekilde paketlenmesi gibi işler deneyimli personelimiz tarafından özenle yapılır. Tarsus nakliyat firması olarak güvenli bir taşınma için her ayrıntıyı düşünüyoruz. Paketleme işlemlerinde tek kullanımlık paketleme malzemeleri kullanmayı tercih ediyoruz. Kırılabilir mutfak eşyası ve aksesuarları, aynaları, cam dolap kapaklarını ve benzeri parçaları özel malzemelerle kırılmayacak şekilde paketliyoruz.

Paketlenen eşyaların asansörlü sistemlerle evden çıkarılıp araçlara yüklenmesi, araç içinde güvenli şekilde istiflenmesi, gidilen adreste araçlardan indirilip yine gerekiyorsa asansörlü sistemlerle yeni eve yerleştirilmesi de firmamızın görev tanımına dahildir. Paketler ve eşyalar istenen odalara bırakılır. İsteğe göre beyaz eşyaların ve mobilyaların montajı da işinin ehli ustalarımız tarafından yapılır.

Tarsus Evden Eve Nakliyeci
Tarsus Evden Eve Nakliyeci

Sigortalı Taşımacılık Güvencesi

Evden eve nakliyat hizmetlerinde taşınacak eşyaların sigortalanması önemlidir. Her ne kadar güvenli taşınma için tüm gerekenleri yapsak ve riskleri minimuma indirsek de bazen insan faktörü dışındaki riskler ortaya çıkabilir. Kontrol edilemeyecek riskler için tedbirli olmakta ve sigortalı iş yapmakta fayda vardır. Bu da müşterilerimizin her koşulda güvende olmasını ve gönül rahatlığıyla taşınmasını sağlar.

Tarsus Evden Eve Taşımacılık
Tarsus Evden Eve Taşımacılık

Uygun Fiyat Avantajı

Firmamıza gelen işler için fiyat teklifi verilmeden önce taşınacak eşyaların görülmesi için verilen adrese gidilir. Eşyaların miktarı, hangi katta olduğu, taşınılacak adresteki koşullar ve benzeri konular yerinde incelenir. Toplanan bilgilere göre değerlendirme yapılır ve fiyat belirlenir. Böylece her işe özel olarak fiyat belirlenmiş olur.

Müşterilerimize Mersin Tarsus nakliyat sektöründeki en uygun fiyat tekliflerini sunma çabası içindeyiz. Müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması ve uzun yıllar boyunca iş ilişkimizin devam etmesi önceliğimizdir. Tarsus evden eve nakliyat firması olarak memnun müşterilerimizin bizi dostlarına tavsiye ediyor olması da en kıymetli referansımızdır.

Mersin Nakliyeci ile 7/24 her an iletişim kurabilir, dilek ve arzularınız için müracaat edebilirsiniz. Evdeb eve taşımacılık sizler için kolay olsun.