Silifke Evden Eve Nakliyat

Ev değiştirmenin en zor kısmını eşyaların toplanması, taşınması ve tekrar yerleştirmesi oluşturuyor. Bu işlemler hem yorucu oluyor hem de oldukça zaman harcanmasını gerektiriyor. Birçok çalışan aile için ise, bu durum daha da zahmetli gerçekleşiyor. Silifke evden eve nakliyat firması olarak, silifke evden eve taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde, müşterilerimize taşınma işlemini konforlu bir hale getiriyor ve tüm işlemler için zaman ayırmalarına gerek bile bırakmıyoruz.

Silifke Evden Eve Nakliyat
Silifke Evden Eve Nakliyat

Neden Biz?

Sektörde birçok nakliye firması bulunmasına karşın, hizmetlerimizin kalitesi nedeni ile en çok tercih edilen firma olmanın gururunu taşıyoruz. Silifke evden eve nakliyat firması olarak, Mersin silifke nakliyat sektöründe lider olmamızı sağlayan hizmet farklarımızdan bazıları şunlardır;

 • Tüm hizmetlerimizi yasalara uygun ve gerekli belgelere sahip olarak gerçekleştiriyoruz
 • Firmamız, silifke nakliye hizmeti veren firmalar arasında, en modern ve donanımlı araçlara sahiptir. Tüm araçlarımız genç yaşta, verilecek hizmete uygun ebatlarda, kapalı kasa ve bakımlıdır.
 • Firmamızın tüm elemanlarının güvenlik soruşturmaları müspettir ve sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca, elemanlarımızın tümü sigortalıdır.
 • Hizmetlerimiz esnasında ihtiyaç duyulan tüm personel, araç ve ekipmanlar, firmamıza aittir. Hizmet kiralaması yapmadığımızdan, hizmetlerimizi daha uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.
 • Müşterilerimize söz verdiğimiz tarih ve saatte hizmete başlıyor ve bitiriyoruz

Silifke evden eve nakliyat firması olarak, tüm hizmetlerimizi garantili olarak vermekteyiz. Gerek toplama ve yükleme, gerekse taşıma ve yerleştirme esnasında oluşan zararları, anında tazmin ediyoruz.

Silifke Evden Eve Nakliyat

Evden Eve nakliyat İşini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

İletişim numaralarımızdan ya da sitemiz üzerinden bize ulaşan müşterilerimizden, öncelikle ev eşyaları ve taşınacak yerle ilgili ön bilgi alıyoruz. Daha sonra kararlaştırdığımız bir tarihte eksperimizi göndererek, keşif ve planlamaları yapıyoruz. Planlamalarımızda şu hususları değerlendiriyoruz;

 • Taşınacak eşyaların bulunduğu kat ve yerleştirilecek yeni dairenin bulunduğu katın durumu
 • Taşınacak eşyaların miktarı ve çeşitleri
 • Demonte ve montaj ihtiyaçları
 • Ambalaj için gerekli olan malzeme miktarı
 • Özel taşıma gerektiren malzemelerin tespiti
 • Nakliye aracının tespiti
 • Taşıma için gerekli olan personelin tespiti

Planlama işini tamamladıktan sonra, müşterimize taşıma ile ilgili bilgilendirme yaparak, fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat onayını aldıktan sonra, taşıma tarihini kararlaştırarak nakliye sözleşmesini hazırlayıp karşılıklı olarak onaylıyoruz. kararlaştırdığımız tarihte, tüm ekiplerimizle adreste hazır bulunuyoruz. Eşyaların yerleşim durumlarını fotoğraflayarak, taşıma işlemine başlıyoruz.

Aynı anda sökülmesi gereken eşyalar (mobilya ve beyaz eşya) sökülürken, başka bir ekibimiz diğer eşyaların ambalajlamasını yapıyor. Tüm eşyalar ambalajlandıktan sonra, yerleştirme ekibimiz eşyaların zarar görmemesi için, bir plan dahilinde nakliye aracına yerleştirilmesini sağlıyor. Eşyaların nakliyesi tamamlandıktan sonra, çektiğimiz fotoğraflara göre eşyaları yerleştiriyoruz.

Sökümünü yaptığımız tüm eşyaları sorunsuz montajlarını gerçekleştiriyoruz. Ev sahiplerini çağırarak, ilave talep ve onaylarını alarak işlemlerimizi tamamlıyoruz. Mersin nakliye olarak, Silifke nakliyat firmaları arasında en zengin ve uzman kadroya sahip olduğumuzdan, tüm hizmetlerimizi sorunsuz ve en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Silifke Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık

Firmamız, silifke evden eve nakliyat sektöründe kendisine ait eşya taşıma asansörü olan nadir firmalar arasındadır. Taşınacak eşyanın bulunduğu katın yüksekliğine göre, asansörlü taşımacılık hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalar zarar görmemekte ve daha kısa sürede hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, sistemin kendimize ait olması da, hizmetlerimizin daha uygun olmasını sağlıyor.

Silifke Evden Eve Taşımacılık
Silifke Evden Eve Taşımacılık

Garantili Hizmet

Sektörde aranan bir marka haline gelen Silifke evden eve nakliyat firmamız, tüm hizmetlerinin arkasında duruyor ve hizmetlerini garantili olarak gerçekleştiriyor. Taşıma öncesinde, eşyaları fotoğraflayarak daha sonra oluşabilecek hasarların tespitini birebir gerçek olarak yapmaktayız. Taşıma işleminin sonucunda, müşterilerimize eşyalarının kontrollerini bu fotoğraflar yardımı ile yaptırıyoruz. Oluşan hasarları, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tamir ya da maddi tazmin olarak, en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Silifke evden eve nakliyat hizmetleri Mersin şehrinin hemen hemen tüm bölgesine ulaşım sağlamaktadır. İl, ilçe, semt, mahalle kapsamında müşterinin aradığı hizmeti her yere ulaştıran Mersin firmamız, yağmur kış demeksizin hizmetini en güzel şekilde gerçekleştiriyor.

Hayatımızın hemen hemen her alanında karşılaşacağımız taşımacılık için iletişim numaramızdan ulaşabilir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa hiç çekinmeden müşteri hizmetlerimize danışabilirsiniz. Tüm sorularınıza dürüst ve samimiyetle cevap alacağınızdan emin olabilirsiniz. Üstün hizmet ve kaliteli taşımacılık için Mersin Nakliye firması her daim hizmetinizde.