Mezitli Evden Eve Nakliyat

Mersin Mezitli evden eve nakliyat hizmetlerinde, her türlü ev ve eşya taşıma işlemleri güvenle yapılır. Taşımacılık sektöründe, eşyaların yerinden güvenli bir şekilde alınması ve yeni yerine sağlam olarak teslim edilmesi önemlidir. Tecrübeli elemanlarla verilen hizmetler sayesinde müşteri memnuniyeti oluşturuluyor. Taşınacak eşya durumuna ve eşyanın bulunduğu yeri küçük ya da büyük araç seçenekleri vardır. Her zaman uygun fiyat seçenekleri sunulmakta ve şehir içi ya da şehirler arası taşımacılık hizmeti veriliyor. Deneyimli elemanlarla tüm eşyaları yerinde paketliyoruz. Taşınılan yerde istenilen yerlere yerleştiriyor ve kurulum gerektiren parçaların kurulumlarını ustalar aracılığı ile yapıyoruz.

Mezitli Evden Eve Nakliyat
Mezitli Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Taşıma Hizmetleri

Mezitli evden eve taşımacılık alanında deneyimli ve güvenilir firma olarak asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz. Mezitli Evden Eve Nakliyat asansörlü taşıma hizmetleri ile müşterilere daha güvenli ve avantajlı hizmetler sunuyoruz. Asansörlü taşımanın avantajları şunlardır.

  • Daha kısa sürede taşıma işlemi tamamlanır,
  • Eşyalar zarar görmeden araca yüklenir ve araçtan indirilir,
  • Daha ekonomiktir,
  • Daha az iş gücü ile çok sayıda eşya kısa sürede taşınır,

Hizmetlerimizde her zaman en iyi çözümler sunulur ve uygun maliyetli olmasına dikkat edilir. Yüksek katlı binalara asansör sistemi olmadan eşyaları çıkartmak ya da indirmek çok zordur. Eskiden merdivenlerden inerken eşyaların çoğu zarar görüyordu. Şimdi asansör ile hiçbir zarar görmeden en güvenli şekilde taşıma işlemleri tamamlanabiliyor.

Mezitli Evden Eve Nakliyat
Mezitli Evden Eve Nakliyat

Ev Eşyası Paketleme

Mezitli evden eve nakliyat, evden eve taşıma işlemlerinde, deneyim ve güven her zaman önemlidir. Mezitli nakliye hizmetlerimizde, şehir içi ya da şehirlerarası ev taşıma işlemlerinde, eşya paketleme hizmetleri veriliyor. Tecrübeli elemanlarımız, eşya türlerine göre özel paketleme malzemeleri kullanıyor. Cam eşyaları, elektronik ve diğer hassas ürünleri özel kutulara zarar görmeyecek şekilde yerleştirerek paketleme yapıyor. Cam eşyalarda köpüklü ambalaj malzemeleri kullanılıyor ve yolculuk sırasında da zarar görmemesi sağlanıyor. Mobilya eşyalarının tamamı özel balonlu naylonlarla iyice sarılarak paketleniyor ve çizilmelere karşı koruma altına alınıyor. Müşterilerimiz paketleme hizmeti talep ettiğinde evdeki eşyalarına hiç dokunmuyor tamamını elemanlar paketliyor. Müşteriler sadece kıymetli ve değerli eşyalarını yanlarına alarak çıkabiliyor.

Güvenli Taşıma

Mersin Mezitli nakliyat piyasasında evden eve taşımada her zaman güvenli hizmet verilir. Tüm taşıma işlemlerinin güvenli olabilmesi için asansörlü ve kapalı kasa araçlarla taşıma yapıyoruz. Taşıma yapılacak evin en uygun yerine asansör kurulur ve asansörle indirilen tüm eşyalar yanına park edilen kapalı kasa araç içerisine elemanlar tarafında özenle yerleştirilir. Araç içerisinde yerleştirilirken eşyaların kaymaması ve zarar görmemesi için deneyim elemanlar düzgün ve güvenli yerleştirme yapıyor. Eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için istifleme çok önemlidir. Her zaman kırılabilecek eşya kolileri üstte konur. Yerleştirme sırasında eşyalar arasında boşluk kalmamasına özen gösterilir. Güvenli taşıma hizmetleri verilebilmesi için hem eşyaların indirilmesi hem de yeni taşınan eve çıkartılması işlemlerinde asansör sistemi kullanılıyor.

Mezitli Evden Eve Nakliyeci

Sigortalı Taşıma

Mersin nakliye şehir içi ya da şehirlerarası tüm taşıma işlemlerinde müşteriler ile anlaşma yapılırken sigortalı taşıma işlemleri yapılır. Mezitli evden eve nakliyat, taşımacılık işlemlerinde, eşyaların evden alınıp araca yüklenmesi, transfer sürece ve araçtan eve tekrar indirilme süreci sigorta kapsamındadır. Bu süreç içerisinde eşyalara bir zarar geldiğinde sigorta tarafından ödenir. Müşterilere en güvenli taşıma hizmetleri verebilmek için tüm işlemlerde hassas davranılıyor. Mezitli evden eve nakliyat olarak sigortalı taşıma sözleşmesini müşteri talep etmese bile firma olarak kendimiz hemen düzenliyoruz. Taşıma sigortası, müşterinin eşyalarını korurken verdiğimiz hizmetlerinde daha güvenli olmasını sağlıyor. Taşıma işlemleri sırasında, çalışma ortamı, çalışanların ve eşyaların güvenliği için en iyi tedbirler alındıktan sonra işlemler yapılmaya başlanıyor.

Mezitli Evden Eve Taşımacılık

Sektördeki Yerimiz

Mezitli evden eve nakliyat firması olarak Mezitli ve diğer ilçelerimiz başta olmak üzere sektörde bir çok bölgeye ve semte hizmet vermekteyiz. Bir nakliye firmasından başka insanların evlerine girerek kaliteli hizmeti vermeyi arzu eden ve hedefleyen, yaptığımız işi en doğru boyutta gerçekleştirerek insanlara hoşgörü ve samimiyetle yaklaşan bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Müşteri velinimetimizdir sözünü tüm çevreye duyurmayı ve akla ilk gelen tek firma yolunda ilerleyerek dürüst ve doğru şekilde her işte yola çıktık. Sektördeki gücümüzü ve yerimizi müşterilerimizle oluşturduğumuz saygı, güven ve itibar ilişkisi temeline dayandırıp daha iyisini geliştirme adına çalışmalar yapmaktayız.