Akdeniz Evden Eve Nakliyat

Akdeniz evden eve nakliyat Mersin ve ilçelerinde, tecrübeli elemanları ve modern araçları ile profesyonel taşıma hizmetleri veriyor. Ev taşıma işlemi kişilerin hayatlarındaki en zor işlerden birisidir. Verilen hizmetlerle taşınma işlemini kolaylaştırıyor ve tüm eşyaların özel olarak paketlenmesi sağlanıyor. Akdeniz evden eve taşımacılık ev eşyalarının bir evden alınıp diğer bir eve kırılmadan ve zarar görmeden taşınması çok önemlidir ve bunu firmamız büyük bir titizlikle yapıyor. Ev eşyası taşıma işlemleri, şehir içi, şehirlerarası olarak veriliyor ve asansörlü yükleme yapılıyor. Özel olarak paketlenen tüm eşyalar, sigortalı olarak verilen hizmetler sayesinde en güvenli şekilde taşınıyor.

Akdeniz evden eve nakliyat
Akdeniz evden eve nakliyat

Şehirlerarası Ev Taşıma

Akdeniz nakliye ve Akdeniz evden eve nakliyat hizmetlerini sunan firma olarak hizmet ve bölge sınırlaması olmadan hizmet veriyoruz. Şehirlerarası ev taşıma işlemlerinde, evde bulunan tüm eşyalar elemanlarımız tarafından en güvenli olacak şekilde paketleniyor. Paketlenen eşyaların değerine göre taşıma sigortası yapılıyor. Her eşya türüne ve özelliğine göre özel olarak paketleniyor ve yüksek katlı evlerden taşıma asansörü yardımı ile kamyona yükleniyor. Şehirlerarası ev taşıma işlemlerinde, eşya ile birlikte yeterli sayıda eleman gönderiyor ve taşınılan yere kamyondan yine asansör ile eve boşaltılmasını ve kullanım yerlerine göre yerleştirme işlemlerini yapıyoruz. Eşyaların taşıma sırasında zarar görmemesi için kapalı kasa kamyon içerisinde eşyalar arasında boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilmesini sağlıyor. Hizmetler müşteri memnuniyeti için tüm işlemler büyük hassasiyetle yapılıyor.

Mersin evden eve nakliye
Mersin evden eve nakliye

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Akdeniz evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize sadece ev taşıma hizmeti vermiyoruz. Ev, ofis, fabrika, antika eşya, tarihi eser gibi tüm taşıma hizmetleri veriliyor. Şehir içi taşımacılık hizmetlerinde yeterli ekipman ve donanıma sahip olduğumuz için taşıma işlemlerini kısa sürede tamamlıyoruz. Akdeniz Nakliyat Şehir içi taşımada, müşterilere her türlü desteği verebilmek için taşınacak eşya miktarına göre 4 tekerli ya da 6 tekerli farklı tonajlarda araç seçenekleri sunuyoruz. Ev ya da eşya taşıma talebinde bulunan müşterilerimize önce ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve taşınacak eşya durumunu tespit ederek ona göre araç ve eleman belirlemesi yapıyoruz. Şehir için nakliyatlarda fiyatlar, ekspertiz işlemleri sonrasında veriliyor.

Asansörlü ve Güvenli Nakliyat

Akdeniz evden eve nakliyat şehirlerde binaların kat sayısı giderek artıyor ve taşınma işlemlerinde asansör sistemi kullanmak zorunlu hale geliyor. Mersin akdeniz nakliyat hizmetlerimizde, şehir içi ya da şehirlerarası tüm taşıma işlemlerinde yüksek katlar için her zaman asansör sistemini kullanıyoruz. Tüm taşma işlemlerinde olduğu gibi asansörlü taşıma işlemlerinde de her türlü güvenli önlemi alındıktan sonra işe başlanıyor. Asansörlü taşıma işlemleri, bina içerisinden bağımsız olarak yapılan bir işlem olduğu için hiçbir eşya taşıma sırasında zarar görmüyor. Çok yüksek katlı binaların en üst katlarına ulaşabilecek asansör sistemine sahibiz ve taşıma işlemlerini kısa sürede tamamlıyoruz. Deneyimle elemanlarımız sayesinde eşyalar zarar görmeden birden alınıp başka bir yere güvenli olarak taşınıyor.

Mersin Nakliyeci
Mersin Nakliyeci

Ev Eşyası Paketleme

Mersin nakliye ve ilçelerine sunulan hizmetlerde taşıma işlemini kolaylaştıracak her türlü ekipmana ve uzman personele sahibiz. Akdeniz evden eve nakliyat evden eve taşınma işlemlerinde müşterilerimiz talep ederlerse tüm eşyalarını biz topluyor ve özel olarak paketliyoruz. Taşıma işlemleri sözleşmesi yapmadan önce ekspertiz yaparak, taşınacak eşyanın miktarını, paketleme işlemlerini ve taşıma için yeterli kapasiteye sahip aracın belirlenmesini yapıyoruz. Ev eşyası paketleme işlemlerinde, ev sahibine değerli eşyalarını almalarını diğer tüm eşyaları elemanlarımızın paketleyeceğini söylüyoruz. Tüm cam ürünler, köpüklü özel koliler içerisine yerleştirilir ve kırılmadan taşınması sağlanır. Beyaz eşya ve mobilyaların çizilmemesi ve dış darbelere karşı korunması için balonlu naylon ya da farklı ambalaj malzemeleri ile iyice sarılıyor.

Taşımacılık Hizmetinde Kalite

Akdeniz evden eve nakliyat işlerinde firmaların göze alması gereken en önemli kurallardan bir tanesi kalitedir. Her ne kadar emek verilse dahi yapılan işin kalitesi bir tarafı atıldığında işlerin sonucu müşterinin tam olarak beklentisini karşılamayabilir. Bu doğrultuda Mersin evden eve nakliyat ve taşımacılık müşterinin beklentisi doğrultusunda gerek emeği gerekse kaliteyi tam anlamıyla karşılamaktadır. Müşterinin beklentisi doğrultusunda yaptığımız tüm işlerde kaliteyi ve kaliteyi doğuracak argümanlarla yola çıkarız. Memnuniyeti her daim ön planda tutup gerek samimiyeti gerekse özgüveni yaptığımız tüm işlerde gösteririz. Bu sayede sektörün öncü firması olup Mersin ilimiz ve tüm çevresinde başarıyla çalışmalarımıza devam ederiz.

Mersin evden eve nakliyat
Mersin evden eve nakliyat